Elbląg. Nasz szczypiornistki bez punktów. Start poległ w Jeleniej Górze

(RK)
Wciąż tylko trzy „oczka“ na swoim koncie mają w tym sezonie szczypiornistki Startu Elbląg. W ostatnią sobotę elblążanki po dalekiej wyprawie do Jeleniej Góry, wysoko przegrały z miejscowym Finepharmem ...

Wciąż tylko trzy „oczka“ na swoim koncie mają w tym sezonie szczypiornistki Startu Elbląg. W ostatnią sobotę elblążanki po dalekiej wyprawie do Jeleniej Góry, wysoko przegrały z miejscowym Finepharmem 28-39.

Po pierwszych 5 minutach miejscowe wygrywały 3-1, chwilę później dorzuciły jeszcze dwie bramki. Elblążanki nie poddały się i po kolejnych 5 minutach przegrywały już tylko 5-4. W miarę wyrównana walka trwała mniej więcej do 20 minuty. W końcówce pierwszej połowy Finepharm odskoczył elbląskim piłkarkom najpierw na 17-11, by zakończyć tą część meczu rezultatem 21-16. Start po raz kolejny słabo zagrał w obronie, czego efektem było aż 39 straconych bramek. Pewnym usprawiedliwieniem naszego zespołu mogą być problemy zdrowotne niektórych szczypiornistek, przez co kadra Startu uszczupliła się o kilka nazwisk (m.in. Katarzyna Tutaj, Katarzyna Cekała).

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?