MISTRZOWIE SMAKU Galeria liderów

Akcja specjalna MISTRZOWIE SMAKU
Marek ReklinHotel Młyn Aqua SPA

Gdyby 10 lat temu pan Marek usłyszał, że będzie docenianym kucharzem pewnie popukał by się w czoło i głośno roześmiał. To właśnie wtedy bez większego zastanowienia zdecydował się na podjęcie szkoły gastronomicznej, kiedy to jak sam mówi: nie czuł tematu. 

Rok później wszystko się odmieniło. Poczuł smykałkę do gotowania i zaczął ostro szlifować swój kunszt.

Dziś spełnia się w zawodzie. W wolnych chwilach gra w squasha  oraz podróżuje po świecie nie tylko by zwiedzać, ale też po to by doświadczać nowych smaków będących inspiracją.
- Na początku swojej kariery byłem specem od dewolaja, dziś lubuje się w kuchni orientalnej - mówi pan Marek. 

Jak sam przyznaje bardzo lubi pieścić zmysły swoich klientów autorskimi potrawami. 

Mimo wysiłku jaki codziennie wkłada w swoją pracę stara się być pogodnym człowiekiem. Z uśmiechem na ustach wspomina historię kiedy to pewnego dnia do restauracji przyszedł Amerykanin, który zamówił chłodnik i dziwił się dlaczego zupa jest zimna. 

KLIKNIJ i zobacz aktualne wyniki głosowania! >>>
Marek ReklinHotel Młyn Aqua SPA Gdyby 10 lat temu pan Marek usłyszał, że będzie docenianym kucharzem pewnie popukał by się w czoło i głośno roześmiał. To właśnie wtedy bez większego zastanowienia zdecydował się na podjęcie szkoły gastronomicznej, kiedy to jak sam mówi: nie czuł tematu. Rok później wszystko się odmieniło. Poczuł smykałkę do gotowania i zaczął ostro szlifować swój kunszt. Dziś spełnia się w zawodzie. W wolnych chwilach gra w squasha oraz podróżuje po świecie nie tylko by zwiedzać, ale też po to by doświadczać nowych smaków będących inspiracją. - Na początku swojej kariery byłem specem od dewolaja, dziś lubuje się w kuchni orientalnej - mówi pan Marek. Jak sam przyznaje bardzo lubi pieścić zmysły swoich klientów autorskimi potrawami. Mimo wysiłku jaki codziennie wkłada w swoją pracę stara się być pogodnym człowiekiem. Z uśmiechem na ustach wspomina historię kiedy to pewnego dnia do restauracji przyszedł Amerykanin, który zamówił chłodnik i dziwił się dlaczego zupa jest zimna. KLIKNIJ i zobacz aktualne wyniki głosowania! >>>
Prezentujemy liderów głosowania w plebiscycie MISTRZOWIE SMAKU (stan na piątek, 27.07, godz. 12).

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na elblag.naszemiasto.pl Nasze Miasto