Wybierz region

Wybierz miasto

  Konkurs Naszego Miasta - wygraj Lenovo Yoga Tablet

  W Naszym Mieście poznaliście już najnowszy Lenovo Yoga Tablet (przeczytaj więcej TU).
  Przypomnijmy, to urządzenie to przełom na rynku tabletów. Dzięki trzem trybom pracy: Postaw, Połóż oraz Trzymaj w dłoni, mieszkaniec każdego miasta odkryje swój najwygodniejszy sposób użytkowania tabletu. Dodatkowo, Lenovo Yoga Tablet doskonale dopasuje się do osób, które cenią sobie długą żywotność urządzeń mobilnych, ponieważ został wyposażony w super wytrzymałą baterię, która pozwala na pracę nawet przez 18 godzin.

  Na premierze tego nowoczesnego gadżetu, która odbyła się 5 listopada 2013 roku, zagościły gwiazdy takie jak: Małgorzata Foremniak, Joanna Jabłczyńska, Michał Figurski, Anna Wendzikowska, Dorota Gardias czy Marta Wierzbicka. Każda z nich doceniła wyjątkowość Lenovo Yoga Tablet, zwracając uwagę nie tylko na jego funkcjonalność, ale także piękne wzornictwo.

  Dzięki Naszemu Miastu, od dziś Lenovo Yoga Tablet może być także Twój! Przekonaj się, jak wspaniałe może być użytkowanie tabletu z jednym z trzech trybów.

  Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Za pomocą formularza dostępnego poniżej, prześlij zdjęcie przedstawiające Ciebie w sytuacji, w której chętnie korzystałbyś z Lenovo Yoga Tablet wraz z krótkim opisem, który tryb (Postaw, Połóż, Trzymaj w dłoni) najbardziej Tobie odpowiada.

  Na Wasze zgłoszenia czekamy do 31 marca włącznie
  . Warto zgłosić się jak najszybciej! Głosowanie potrwa od 14 marca aż do 4 kwietnia.

  Jest o co walczyć! Aż pięciu autorów najwyżej ocenionych zdjęć otrzyma w nagrodę najnowszy Lenovo Yoga Tablet.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Nowy slang internetowy. Czy jeszcze nadążasz? QUIZ 2020

  Inne plebiscyty