Warmi i Mazury. Debiut czternastolatki

zdan
* UKS Ray-Kontra Olsztyn - Cent-Volley Braniewo 3:1 (-21, 19, 20, 11) Ray-Kontra: Karpowicz, Miłocka, Witczak, Chlebowska, Orłowska, Szubielska, Jarzynka (libero) oraz Radziszewska, Kurzątkowska Cent-Volley: ...

* UKS Ray-Kontra Olsztyn - Cent-Volley Braniewo 3:1 (-21, 19, 20, 11)
Ray-Kontra: Karpowicz, Miłocka, Witczak, Chlebowska, Orłowska, Szubielska, Jarzynka (libero) oraz Radziszewska, Kurzątkowska

Cent-Volley: Andrearczyk, Kulka, D. Dziepak, Racka, Babij, Rogińska, E. Dziepak (l) oraz Kalinowska, Hoffman, Szkop

Trener siatkarek Ray-Kontry Zbigniew Karpowicz nie mógł skorzystać z usług dwóch podstawowych zawodniczek - Anny Figurskiej i Marty Pietrusiak. Wykorzystał to Cent-Volley wygrywając pierwszego seta. - Z konieczności na pozycji libero wystawiłem Jarzynkę i dopiero od drugiego seta to ustawienie zaczęło się sprawdzać - powiedział trener Karpowicz.

Szkoleniowiec gości Tomasz Jodko liczył, że jego podopieczne pokuszą się o wygranie meczu, co ewentualnie dałoby im lepszą pozycję przed fazą play off - O naszej porażce zadecydowało większe doświadczenie rywalek - powiedział Jodko. W zespole Kontry zadebiutowała 14-letnia Marta Kurzątkowska, siostra koszykarki Łączności Olsztyn, Katarzyny.

* W pierwszej serii play off (16-17 lutego) Ray-Kontra podejmuje AZS AWF Biała Podlaska, a Cent-Volley zagra w Radomiu z Politechniką.