Warmia i Mazury. Lider nie chciał pietruszki?

zdan
* OKSiW Warka - Pol.KS Jurand Szczytno 3:2 (20, -18, -13, 17, 13) Jurand: Polechoński, Urbanowicz, Wiśniewski, Budny, Zawalniak, Babińczuk, Fiedorow (l) oraz Dynkowski, Karpowicz, Maksymiuk Lider poniósł drugą ...

* OKSiW Warka - Pol.KS Jurand Szczytno 3:2 (20, -18, -13, 17, 13)
Jurand: Polechoński, Urbanowicz, Wiśniewski, Budny, Zawalniak, Babińczuk, Fiedorow (l) oraz Dynkowski, Karpowicz, Maksymiuk

Lider poniósł drugą porażkę w serii zasadniczej II ligi siatkówki. - Mecz w Warce był meczem o pietruszkę. Co prawda, sędziowie z Wrocławia wydali trzy kontrowersyjne decyzje, ale nie wypaczyli wyniku. Gładko wygraliśmy drugiego i trzeciego seta. W czwartym grający trener Szymon Fiedorow wystawił drugi skład, który nie dał rady solidnie grającej Warce - powiedział kierownik sekcji Juranda Mirosław Marczak.

* MOS Wola Warszawa - AZS UWM II Olsztyn 1:3 (-21, -23, 22, -19)
AZS UWM: Pieśniak, Mierzejewski, Kasprowicz, Kempisty, Kurian, Szabelski, Andrzejewski (libero) oraz Lis, Kopaczel, Fijałkowski

Olsztyńskie rezerwy nie miały problemów z pokonaniem najsłabszej drużyny ligi. Trener Józef Kopaczel podszedł do tego spotkania bardzo poważnie i wystawił najsilniejszy skład. W drugim secie Wola prowadziła 21:17, ale AZS szybko odrobił straty i wygrał do 23. Trzecią partię olsztynianie podarowali gospodarzom i losy spotkania rozstrzygnęły się w czwartym secie, wygranym przez AZS do 19.

* W pierwszym meczu fazy play off o miejsca 1-4 Jurand zagra 16 lutego w Szczytnie z AZS UWM II Olsztyn.