Warmia i Mazury. Nic się nie stało

pes, ajak
* AZS Politechnika Radom - UKS Ray-Kontra Olsztyn 3:1 (20, -17, 14, 15) Ray-Kontra: Karpowicz, Miłocka, Witczak, Pietrusiak, Chlebowska, Orłowska, Szubielska (libero) oraz Radziszewska Olsztyńskie siatkarki ...

* AZS Politechnika Radom - UKS Ray-Kontra Olsztyn 3:1 (20, -17, 14, 15)
Ray-Kontra: Karpowicz, Miłocka, Witczak, Pietrusiak, Chlebowska, Orłowska, Szubielska (libero) oraz Radziszewska

Olsztyńskie siatkarki pojechały do Radomia bez dwóch podstawowych zawodniczek - Anny Figurskiej i Anny Jarzynki, które w tygodniu poprzedzającym mecz złapały kontuzje. Mimo osłabionego składu zespół trenera Zbigniewa Karpowicza urwał wyżej notowanym rywalkom seta

- Dziewczęta zagrały zbyt asekuracyjnie, nie kończąc wielu ataków, a to była woda na młyn radomianek - ocenił trener Ray-Kontra. - Nic się jednak nie stało, bo swoje spotkania poprzegrywały też drużyny, które są za nami w tabeli.

* Bioton Legionovia Legionowo - Cent-Volley Braniewo 3:0 (15, 12, 22)
Cent-Volley: Kulka, Andrearczyk, Rogińska, Babij, D.Dziepak, Racka, E.Dziepak (libero) oraz Mielke

W dwóch pierwszych setach wyższość lidera nie podlegała dyskusji. W trzecim, przy stanie 22:21, błąd arbitra na niekorzyść gości podłamał młody zespół braniewianek.

W ostatniej kolejce rundy zasadniczej (2 lutego) Ray-Kontra podejmuje w Olsztynie Cent-Volley.