Kryminalni z Elbląga zatrzymali 33-letniego mężczyznę pod zarzutem posiadania narkotyków. Funkcjonariusze znaleźli przy nim amfetaminę.
Interwencja miała miejsce w miniony wtorek (28.03.2023 r.) przy ul. Fabrycznej. Narkotyki zostały zabezpieczone w policyjnym magazynie, a sam podejrzany trafił do celi. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Strefa Biznesu: Takie plany mają pracodawcy. Co czeka rynek pracy?
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.