Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu ogłasza konkurs na mini-granty na inicjatywy wolontariackie

Wojciech Szymaniak
Wojciech Szymaniak
elblag.eu
Regionalne Centrum Wolontariatu rozpoczęło nabór wniosków do konkursu na "Mini-Granty na inicjatywy wolontariackie w ramach zadania "Wsparcie organizacji wolontariatu systematycznego - WOW".

Konkursy te stanowią doskonałą szansę dla wolontariuszy Korpusu Solidarności z województwa warmińsko-mazurskiego, którzy poszukują środków na finansowanie swoich aktywności wolontariackich oraz kreatywnych projektów grup wolontariackich.

Celem przedsięwzięcia, jest zapełnienie wolontariatu nową energią do działań społecznych na rzecz lokalnych społeczności. Konkursy skierowane są do wolontariuszy i zespołów wolontariuszy Korpusu Solidarności, które muszą składać się z co najmniej dwóch osób, w tym lidera projektu. Wolontariusz lub lider projektu składający wniosek o Mini-Grant (może ubiegać się o jeden grant jednocześnie) powinien posiadać aktywny profil w Systemie Obsługi Wolontariatu. W przypadku grupy, każdy jej członek powinien posiadać aktywne konto w SOW, co obejmuje posiadanie aktualnej oferty pomocy i/lub udokumentowane godziny wolontariatu z bieżącego lub poprzedniego miesiąca.

Do rozdzielenia jest minimum 4 mini grantów o wartości od 500 zł do 2000 zł. Termin nadsyłania zgłoszeń kandydatów mija 22 marca, a realizacja projektów trwać będzie do 30 czerwca 2024 roku.

elblag.eu

Zgłoszenia można przesyłać na adres Regionalnego Centrum Wolontariatu w Elblągu, ul. Związku Jaszczurczego 17/26, 82-300 Elbląg, lub drogą mailową na adres: [email protected]. Istnieje również możliwość dostarczenia zgłoszeń osobiście do siedziby biura Regionalnego Centrum Wolontariatu w Elblągu.

To doskonała okazja dla aktywnych wolontariuszy, którzy pragną zrealizować własne inicjatywy na rzecz społeczności lokalnej, wspierając się przy tym przyznawanymi grantami. Nie zwlekaj, zgłoś swój projekt i wprowadź pozytywne zmiany wokół siebie.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Co dalej z limitami płatności gotówką?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na elblag.naszemiasto.pl Nasze Miasto