Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Uroczysta Gala Wolontariatu w Olsztynie! (WIDEO I ZDJĘCIA)

Sylwester Kasprowicz
Sylwester Kasprowicz
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
W dniu 5 grudnia 2023 roku Kuźnia Społeczna w Olsztynie stała się świadkiem wyjątkowego wydarzenia - Uroczystej Gali Wolontariatu Województwa Warmińsko-Mazurskiego, zorganizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele grup wolontariackich z całego województwa, którzy zostali nominowani do udziału w konkursie "Barwy Wolontariatu".

Najważniejszym momentem było ogłoszenie laureatów konkursu, a wyróżnienia oraz nagrody główne wręczali znamienici goście: Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Marcin Kuchciński, Prezes Regionalnego Centrum Wolontariatu w Elblągu Gabriela Zimirowska oraz Przewodnicząca Sejmiku Wojewódzkiego Bernadeta Hordejuk.

Z dumą ogłaszamy, że pierwsze miejsce w konkursie zdobył Podharcmistrz Dominik Jeffrey Rimaszauskas z ZHP Chorągwi Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie. To zasłużone wyróżnienie dla zaangażowanego wolontariusza, który oddał wiele czasu i serca na pomoc innym.

Sylwester Kasprowicz

Na drugim miejscu znalazła się Siostra Halina Grygo z Szkoły Podstawowej nr 1 w Nidzicy. Jej poświęcenie i troska o innych uczyniły ją godną wyróżnienia.

Trzecie miejsce przypadło Julii Cimofiej z Zespołu Szkół Gospodarczych w Elblągu. Jej zaangażowanie i pozytywne podejście do pomagania świadczą o sile społecznego zaangażowania młodego pokolenia.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy, a jednocześnie dziękujemy wszystkim wolontariuszom za ich trud, oddanie i poświęcenie. Wasza praca sprawia, że nasza społeczność staje się lepszym miejscem dla wszystkich.

Sylwester Kasprowicz

Wydarzenie to nie tylko uhonorowało zaangażowanych wolontariuszy, ale także stanowiło inspirację dla innych do podjęcia działań na rzecz dobra wspólnego. Niech ta Gala będzie jednym z wielu kroków ku budowaniu silnej, zjednoczonej społeczności opartej na wartościach wolontariatu.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wyjątkowego wydarzenia, oraz życzymy wszystkim wolontariuszom dalszych sukcesów i satysfakcji z ich cennej pracy na rzecz innych.

Opracował: Sylwester Kasprowicz

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Uroczysta Gala Wolontariatu w Olsztynie! (WIDEO I ZDJĘCIA) - Warmińsko-Mazurskie Nasze Miasto

Wróć na elblag.naszemiasto.pl Nasze Miasto