Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Melodies of Dreams: Jazz&Coffee Evening, czyli koncert marzeń w Bażyniaku

Wojciech Szymaniak
Wojciech Szymaniak
Wideo
od 16 lat
W piątkowy wieczór, aula Liceum Ogólnokształcącego w Ostródzie zamieniła się w magiczną przestrzeń, gdzie anielskie dźwięki, i aromatyczna kawa stworzyły niepowtarzalną atmosferę. Młode wokalne talenty: Amelia Krysiak, Amelia Krajewska i Julia Kamińska, zaprezentowały nie tylko cudowne głosy, ale także niebanalne aranżacje, które z wielkim zaangażowaniem przygotowały same. Żaru w serca dolała swym akompaniamentem, na żywo Zuzanna Grzymowicz. Zapraszamy w podróż do portalu emocji...

To nie był zwykły koncert pięknie śpiewających dziewcząt, to było przeniesienie wszystkich obecnych, w zakamarki ich marzeń. Wykonania utworów takich jak "What the World Needs Now" czy "Isn't She Lovely", ukazały nie tylko talenty wokalne, lecz także umiejętność interpretacji i osobistego podejścia do każdej nuty. Emocje wypełniały salę podczas ekspresyjnych "Falling" i "Sing Sing Sing," otwierając sercach widzów na doznania, których chyba się nie spodziewali. Emocje unosiły się w powietrzu, niczym aromat kawy serwowanej przez organizatorów.

 Jazz&Coffee Evening, czyli koncert marzeń w
Wojciech Szymaniak
 Jazz&Coffee Evening, czyli koncert marzeń w
Wojciech Szymaniak

Dreszcze na skórze...

Dziewczęta, nie tylko oczarowały swoimi anielskimi głosami, ale także udowodniły, że pasje są siłą napędową życia, a wyobraźnia ważniejsza, jest od samej wiedzy. Ich występ był nie tylko koncertem, ale podróżą w głąb siebie, inspiracją dla wszystkich, by śmiało podążać za swoimi marzeniami.

 Jazz&Coffee Evening, czyli koncert marzeń w
Wojciech Szymaniak
 Jazz&Coffee Evening, czyli koncert marzeń w
Wojciech Szymaniak

Sam talent, to nie wszystko...

Należy podkreślić, że talent sam nie wystarcza – potrzebuje on opieki, wsparcia i właściwej drogi. W życiu każdego artysty pojawiają się mistrzowie, którzy kierują go ku doskonałości. Taką mentorką, dla utalentowanych dziewcząt, jest Pani Joanna Jaskółowska, nauczycielka równie uzdolniona wokalnie i muzycznie. Jej rola nie ogranicza się tylko do nauczania, ale także do doskonalenia i kształtowania talentów, sprawiając, że młode artystki rozwijają się, jak perły w koronie sztuki. Do zestawu niezbędnych warunków rozwoju, trzeba doliczyć sprzyjającą wszystkiemu, co dobre - dyrekcję szkoły.

 Jazz&Coffee Evening, czyli koncert marzeń w
Wojciech Szymaniak
 Jazz&Coffee Evening, czyli koncert marzeń w
Wojciech Szymaniak

Świat stoi przed nimi otworem, pełen nieskończonych możliwości. To teraz zależy od nich, czy wzlecą i - niczym ptaki poszybują wysoko. Perły nie stają się doskonałe natychmiast. Potrzebują sprzyjających warunków, by dojrzeć i zabłysnąć w pełnej krasie. Dziewczyny, bądźcie, jak perły – wymagajcie od siebie i otaczających was ludzi, sięgajcie wysoko i niech wasze melodie roznoszą się jeszcze wyżej, by dotknąć gwiazd. W tym magicznym wieczorze zaszczepiłyście w nas nadzieję, na nowe muzyczne horyzonty, i jesteśmy pewni, że śpiewacie nie tylko dla siebie, lecz dla całego świata, który gotów jest was wsłuchać. A, czy Wy jesteście gotowe?

Kurtyna...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Melodies of Dreams: Jazz&Coffee Evening, czyli koncert marzeń w Bażyniaku - Warmińsko-Mazurskie Nasze Miasto

Wróć na elblag.naszemiasto.pl Nasze Miasto