Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Wiceminister Sprawiedliwości w Elblągu: Budowanie mostów między biznesem a administracją

Wojciech Szymaniak
Wojciech Szymaniak
ept.elblag
Wczoraj (06.02), w siedzibie Elbląskiego Parku Technologicznego, odbyło się wyjątkowe spotkanie z udziałem Wiceministra Sprawiedliwości, Krzysztofa Śmiszka. W wydarzeniu uczestniczyli Prezydent Elbląga, Witold Wróblewski, Wiceprezydent Janusz Nowak oraz przedstawiciele lokalnych przedsiębiorców.

Spotkanie stanowiło istotny etap w budowaniu mostów komunikacyjnych między sektorem publicznym a przedsiębiorcami. Wielostronna dyskusja, w której aktywnie uczestniczyli przedstawiciele lokalnych firm, skupiła się na praktycznych doświadczeniach oraz sugestiach dotyczących obszarów wymagających ulepszeń.

Wiceminister Krzysztof Śmiszek w swoim wystąpieniu podkreślał znaczenie współpracy i otwartego dialogu między administracją a przedsiębiorcami. Przedstawiciele lokalnych firm dzielili się swoimi perspektywami oraz wskazywali konkretne obszary, gdzie możliwe są usprawnienia w ramach regulacji prawnych.

Prezydent Elbląga, Witold Wróblewski, wyraził zadowolenie z inicjatywy spotkania, podkreślając, że taki dialog pozwala na efektywne współkształtowanie otoczenia biznesowego. Wiceprezydent Janusz Nowak dodatkowo zaznaczył, że spotkanie było ważnym krokiem w kierunku tworzenia bardziej przyjaznego środowiska dla lokalnych przedsiębiorców.

Wydarzenie w Elbląskim Parku Technologicznym, miało charakter otwarty, sprzyjając swobodnej wymianie pomysłów i opinii. Spotkanie z Wiceministrem Sprawiedliwości było dowodem na zaangażowanie lokalnych przedsiębiorców w rozwijanie konstruktywnego dialogu z administracją, co przyczynia się do kształtowania bardziej przyjaznego dla biznesu otoczenia.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Co dalej z limitami płatności gotówką?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na elblag.naszemiasto.pl Nasze Miasto