Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Czas na decyzję o przyszłości - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski zakończył rekrutację

Wojciech Szymaniak
Wojciech Szymaniak
Wideo
od 16 lat
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zakończył pierwszy etap rekrutacji na studia stacjonarne i jednolite magisterskie, trwa nabór na studia II stopnia i niestacjonarne. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie ogłosił listę kandydatów zakwalifikowanych na studia stacjonarne I stopnia oraz jednolite magisterskie. Dla tych, którzy nie znaleźli swojego nazwiska na liście, nadal istnieje możliwość rozpoczęcia nowej edukacyjnej przygody na kierunkach studiów II stopnia oraz w trybie niestacjonarnym. Studenci zainteresowani kontynuacją nauki na tej cenionej uczelni mają czas do 21 lipca na złożenie dokumentów.

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie oferuje szeroki wybór kierunków studiów drugiego stopnia. Absolwenci uczelni, którzy pragną rozwijać swoje kompetencje w danej dziedzinie, mogą kontynuować naukę na swoim wcześniej ukończonym kierunku lub podjąć się nauki na zupełnie nowym polu interesującej ich tematyki. Bogata oferta kierunków pozwala na znalezienie odpowiedniego programu studiów dostosowanego do indywidualnych aspiracji i potrzeb. Natomiast dla tych, którzy już podjęli naukę na studiach pierwszego stopnia, studia drugiego stopnia stanowią znakomitą okazję do pogłębienia swojej wiedzy w swojej dziedzinie zainteresowań.

Nauka, praca i równowaga - studia niestacjonarne na UWM

Dla osób, które chcą połączyć rozwijanie swojej wiedzy z wykonywaniem zawodu, studia niestacjonarne są doskonałym rozwiązaniem. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski oferuje studia niestacjonarne na poziomie pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolite magisterskie. To doskonała szansa dla pracujących, aby rozwijać się zawodowo i dążyć do osiągnięcia nowych celów edukacyjnych. Studiowanie w trybie niestacjonarnym zapewnia elastyczność i możliwość dopasowania nauki do indywidualnego harmonogramu, co cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród absolwentów studiów pierwszego stopnia.

Ostatnie chwile na podjęcie decyzji!

Zainteresowani studiami na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim mają jeszcze czas do 21 lipca na złożenie dokumentów na stacjonarne studia drugiego stopnia oraz studia niestacjonarne: pierwszego stopnia, drugiego stopnia i jednolite magisterskie. Decyzja o kontynuowaniu nauki na tej renomowanej uczelni otwiera wiele możliwości rozwoju, a różnorodność kierunków kształcenia zachęca do podjęcia nowych wyzwań.

Informacje dla kandydatów:

Rejestracja na studia drugiego stopnia i niestacjonarne trwa do 21 lipca.
Oferta kierunków studiów drugiego stopnia dostępna na stronie internetowej uczelni.
Zapraszamy do zapoznania się z warunkami rekrutacji i złożenia dokumentów na stronie UWM -
szczegóły tutaj

Podsumowanie rekrutacji tytaj

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Czas na decyzję o przyszłości - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski zakończył rekrutację - Warmińsko-Mazurskie Nasze Miasto

Wróć na elblag.naszemiasto.pl Nasze Miasto